serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
aktualnosci-6
obrazek

Serwisy oferujące bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń, coraz częściej muszą przekonywać ogłoszeniodawców do skorzystania z płatnych usług ich witryn. W ofercie można znaleźć dodatkowe usługi, narzędzia, oferty finansowe a nawet reklamy.

więcej

obrazek

Jak podaje Gazeta Wyborcza, setki osób w Polsce pracuje jako „słupy” piorąc pieniądze, które pochodzą z internetowych kradzieży.

więcej

Strona Polishwords ogłosiła 2 edycję konkursu na najlepszy blog informatyczny. Konkurs ma na celu promowanie idei prowadzenia blogów wśród polskich specjalistów z branży IT.

więcej

Szacuje się, że 12,8 mld złotych mają wynieść wydatki na zakupy w Internecie, a wszystko to za sprawą kryzysu ekonomicznego.

więcej

Jak donosi "American Journal of Geriatric Psychology" Internet rzeczywiście pozytywnie wpływa na umysł - zwłaszcza u ludzi starszych.

więcej

Microsoft ogłosił wczoraj, że z części możliwości pakietu MS Office będzie można skorzystać za darmo online.

więcej

Akademia Technologii Informatycznych zaprasza do udziału w kolejnej edycji Internetowego Konkursu Informatycznego. Tym razem ATI sprawdzi wiedzę w temacie 'Administrowanie i bezpieczeństwo sieci opartych na MS Windows Server 2003'.

więcej

Zapraszamy na kolejną z cyklu konferencji odbywających się w ramach Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego.

więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa na kolejną imprezę z cyklu Śląskich Dni Społeczeństwa Informacyjnego.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS